Украіна
КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ
Донизу

САЙТИ НАУКОВИХ УСТАНОВ ТА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ


При розробці наукового напрямку, зв'язаного з темою Вашої дисертації або диплоної роботи, дуже корисним може виявитися знайомство з подібними напрямками робіт здійснюваних у різних наукових установах та закладах. На початковому етапі такого знайомства, можна скористатися каталогами посилань на сайты наукових установ України:

Корисними можуть виявитися і каталоги посилань на сайти вищих навчальних закладів:


ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ З НАУКИ ТА ТЕХНІКИ

У 2009 році завершена програма по створенню системи електронних бібліотек навчальних матеріалів кафедри ЕіС. Головною особливістю цих електронних бібліотек є вільний доступ студентів і аспірантів до електронних підручників і іншій науково-технічній інформації. Крім того, наші студенти і аспіранти мають право безкоштовного одержання электонных копій з цих бібліотек. Olіne-доступ до бібліотек здійснюється тільки в середовищі интранет кафедри ЕіС з робочих станцій комп'ютерних класів.

Природньо, що електронні бібліотеки ЕіС, є вкрай скромним інформаційним ресурсом у порівнянні з різноманіттям бібліотек у глобальному Інтернет. Багато хто з Вас напевно вже користалися такими популярними ресурсами і бібліотеками як:

  • The Library of Congress
    http://www.loc.gov/ - Бібліотека конгресу США. Представляє найбільш великий світовий інформаційний ресурс, що додатково підтримується пошуковою системою:
    The Library of Congress Online Catalog



  • Scirus
    Scirus - Пошукова система, орієнтована винятково на пошук наукової і науково-технічної інформації.

    Is the most comprehensive scientific research tool on the web. With over 575 million scientific items indexed at last count, it allows researchers to search for not only journal content but also scientists' homepages, courseware, pre-print server material, patents and institutional repository and website information.


  • Directory of Open Access Journals
    (довідник журналів відкритого доступу) був запущений у 2003 році з 300 журналами відкритого доступу. Сьогодні ця незалежна база даних містить понад 16 500 журналів відкритого доступу, що охоплює всі сфери науки, технологій, медицини, соціальних наук, мистецтв та гуманітарних наук. Відкриті журнали доступу з усіх країн та на всіх мовах можуть подати заявку на включення.


  • IEEE Standards Association Home Page
    IEEE Standards is a world leader in the development and dissemination of voluntary, consensus-based industry standards involving today's leading-edge electrotechnology. ... More.... IEEE Standards Online ... Join IEEE-SA. IEEE-SA Member Central ...


  • Бібліотека Вернадського
    Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Найбільша бібліотека України, головний науково-інформаційний центр держави. Входить до числа десяти найбільших національних бібліотек світу. Заснована 2(15) серпня 1918 року як Національна бібліотека Української держави, з 1988 року носить ім'я В. І. Вернадського. Обсяг фондів — близько 15 млн. одиниць зберігання.


  • Вікіпедія
    https://uk.wikipedia.org/wiki/Головна_сторінка - Вікіпедія.
    Ласкава просимо до Вікіпедії, яка є вільною енціклопедією, яку може редагувати кожен. Станом на липень 2021 року україномовна Вікіпедія містить 1 100 904 статті.

    Головна, міжнародна сторінка Вікіпеді

    Вікісловник української мови
    Вікіпідручник
    Метою Вікіпідручника є створення вікікурсів згідно з навчальною програмою МОН України.


  • Academic Journals
    Академічні журнали є видавцем журналів відкритого доступу до перегляду. Наразі академічні журнали публікують понад 100 журналів відкритого доступу, що охоплюють мистецтво та гуманітарні науки, інженерні, медичні науки, соціальні науки, біологічні науки, фізичні науки та сільськогосподарські науки.



  • ABC-Chemistry
    Ресурс містить повслання на повнотекстові рецензовані журнали з хімії.




  • American Economic Association (AEA)
    Інформаційні ресурси Американської економічної асоціації. Індексує понад 750 журналів економічної тематики.


  • Arxiv
    Arxiv - це безкоштовна розподільна служба та архів відкритого доступу яка містить до 1 912,161 наукових статей у сферах фізики, математики, інформатики біології, фінансування, статистики, електротехніки та економіки. Матеріали на цьому сайті не переглядаються arxiv.

  • BASE
    BASE є однією з найбільших пошукових систем світу, для академічних веб-ресурсів. База містить понад 240 мільйонів документів з більш ніж 8000 постачальників вмісту. Ви можете отримати доступ до повних текстів приблизно 60% індексованих документів безкоштовно (відкритий доступ). База експлуатується бібліотекою університету Білефельд.


  • BMC (BioMed Central)
    BMC Індексує близько 300 рецензуючих журналів, ділячись відкриттями з дослідницьких спільнот у науці, техніці, інженерії та медицині.


  • ChemIndustry.com
    ChemIndustry.com є провідним комплексним каталогом і пошуковою системою для фахівців хімічної та суміжних промисловостей. Бази даних веб-сайтів ChemIndustry.com включають в себе більш ніж 75000 пов'язаних з хімічною промисловістю суб'єктів і містять повний текст мільйонів сторінок. ChemIndustry.com надає спеціалізовані пошукові послуги для хімічних назв, робочих місць, досліджень ринку та консультантів.


  • CiteSeerx
    CiteSeerx - це цифрова бібліотека та пошукова система, що розвивається наукової літератури, яка зосередилася в першу чергу на літературі в галузі комп'ютерних та інформаційних наук. CiteSeerx має на меті покращити поширення наукової літератури та забезпечити вдосконалення функціональності, зручності використання, доступності, вартості, всеосяжності, ефективності та своєчасності доступу до наукових та наукових знань.


  • Cogprints
    Cogprints, електронний архів для самостійних робіт у будь-якій сфері психології, неврології та лінгвістики та багатьох областей комп'ютерної науки (наприклад, штучного інтелекту, робототехніки, навчання, мови, нейронних мереж), філософії (наприклад, розум, мова, знання, наука, логіка), біологія (наприклад, етологія, поведінкова екологія, соціобіологія, поведінка генетики, еволюційна теорія), медицина (наприклад, психіатрія, неврологія, генетика людини, зображення), антропологія (наприклад, приматологія , Когнітивна етнологія, археологія, палеонтологія), а також будь-яких інших областей фізичних, соціальних та математичних наук, що стосуються вивчення пізнання.









  • (DOAB) Directory of Open Access Books
    Основна мета DOAB є збільшення виявлення книг, що знаходяться у відкритому доступі. Академічні видавці запрошуються надати метадані своїх відкритих доступу до DOAB. DOAB - це відкрита інфраструктура, яка зобов'язана відкрити науку. Він працює на платформі з відкритим кодом DSPACE 6. Метадані будуть загруповані, щоб максимально збільшити розповсюдження, видимість та вплив. Агрегатори можуть інтегрувати записи у своїх комерційних службах, а бібліотеки можуть інтегрувати каталог у свої онлайн-каталоги, допомагаючи вченим та студентам відкривати книги. Довідник відкритий для всіх видавців, які публікують академічні, книги з відкритим доступом.


  • E-Books Directory
    E-Books Directory - це щоденний перелік посилань на вільно доступні електронні книги, документи та лекційні нотатки, знайдені по всьому Інтернету. Ви можете подати свої власні електронні книги, або додати інші ресурси, які ви зустрічаєте. Ресурс має 10839 безкоштовних електронних книг у 709 категоріях.










  • EconPapers
    Econpapers забезпечує доступ до найбільшої у світі колекції онлайнових економічних робочих документів, журнальних статей та програмного забезпечення. Econpapers має: 1029,758 робочих документів у 5 335 серіях, 2,341,509 статтей у 3699 журналах, 4,817 пунктів програмного забезпечення у 35 серіях, 55,863 книг у 550 серіях 169,896 розділів у 322 серіях


  • E-journals.org
    База посилань на сайти електронних журналів світу (релігія, медицина, соціологія, історія, економіка, технічні науки тощо).



  • World-Wide Web Virtual Library
    Віртуальна бібліотека WWW (VL) - найстаріший каталог Інтернету, який був запущений Тімом Бернерс-Лі, творцем HTML і самої Мережі, в 1991 році в CERN в Женеві. На відміну від комерційних каталогів, ним керує вільна конфедерація добровольців, які складають сторінки ключових посилань для конкретних областей, в яких вони є експертами; незважаючи на те, що це не найбільший індекс Інтернету, сторінки VL широко визнаються як такі, що є одними з найякісніших посібників для певних розділів Інтернету.


  • EZB (Electronic Journals Library)
    Бібліотека електронних журналів - це послуга, щоб полегшити використання наукових журналів в Інтернеті. Бібліотека пропонує швидкий, структурований та уніфікований інтерфейс для доступу до повнотекстових статей в Інтернеті. Бібліотека складається з 106801 назв з усіх областей дослідження, 25043 з яких доступні лише в Інтернеті. Крім того, перераховані 136378 журналів, які надаються агрегаторами. EZB містить 70942 журналів, які доступні безкоштовно. Крім того, бібліотека надає своїм користувачам доступ до журналів, на які вони підписалися.


  • E-LIS
    Заснована в 2003 році, E-LIS є міжнародним цифровим сховищем з бібліотекознавства та інформаційних наук (LIS), включаючи спілкування. Цей проект з'явився завдяки команді волонтерських редакторів, і підтримує 22 мови. Розвиток міжнародної мережі стимулювався розширенням концепції відкритого доступу до роботи та полегшення розповсюдження матеріалу в рамках спільноти LIS. Це деякі причини успіху E-LIS. E-LIS містить 23111 документів


  • Elsevier
    Журнали відкритого доступу від видавництва Elsevier.














  • Europeana
    Європейська цифрова бібліотека – інтернет-портал, який надає доступ до мільйонів текстів, аудіо, відео та інших оцифрованих об'єктів від провідних європейських бібліотек, музеїв, архівів та інших організацій. Започаткований у 2008 році під егідою Єврокомісії на базі Національної бібліотеки Нідерландів.


  • FindArticles
    Сервіс пошуку (діє від 1998 р.) у понад 300 світових журналів та видань в галузі управління, економіки, інформатики, техніки, освіти, спорту, мистецтва тощо.


  • FreeFullPDF
    Метою FreefullPDF.com є збільшення видимості та простоти використання наукових журналів відкритого доступу, тез, плакатів та патентів. Всі наукові предмети охоплюються, і весь вміст вільно доступний у форматі PDF. FreefullPDF.com був розроблений KnowMade SARL. KnowMade - це технологічна розвідувальна компанія, що спеціалізується на дослідженні та аналізі науково-технічної інформації. FreefullPDF.com надає індивідуальні спостереження та вивчення попиту з високою додатковою вартістю для підприємств та наукових лабораторій.


  • Getty Publications Virtual Library
    Getty Publications виробляє відмічені нагородами назви, які є результатом або доповнюють роботу музею J. Paul Getty Museum, Інституту Getty Conservation Institute, а також інституту Getty Research Institute. Це широке розмаїття книг охоплює галузі мистецтва, фотографії, археології, архітектури, збереження і гуманітарних наук як для широкої громадськості, так і для фахівців. Публікації включають ілюстровані роботи художників та історії мистецтва, каталоги виставок, роботи по культурному історії, дослідження про збереження матеріалів і археологічних об'єктів, наукових монографій, критичні видання перекладених робіт, комплексні дослідження колекцій Getty і навчальні книги з мистецтва.


  • Google Book Search
    Пошук літератури в найповнішому у світі індексі повнотекстових книг.


  • FreeFullPDF
    Метою FreefullPDF.com є збільшення видимості та простоти використання наукових журналів відкритого доступу, тез, плакатів та патентів. Всі наукові предмети охоплюються, і весь вміст вільно доступний у форматі PDF. FreefullPDF.com був розроблений KnowMade SARL. KnowMade - це технологічна розвідувальна компанія, що спеціалізується на дослідженні та аналізі науково-технічної інформації. FreefullPDF.com надає індивідуальні спостереження та вивчення попиту з високою додатковою вартістю для підприємств та наукових лабораторій.


  • Академія Google
    Пошук наукової літератури (рецензовані статті, дисертації, книги, реферати, звіти тощо) у різних галузях знань.


  • Hindawi
    Пошук серед більш ніж 200 рецензованих наукових журналів відкритого доступу з інженерії, математики, фізики, хімії, комп'ютерних наук, біології, медицини та ін. видавничої корпорації Hindawi.


  • IDEAS
    IDEAS ??- найбільша бібліографічна база, присвячена економіці та вільно доступна в Інтернеті. Заснована на RePEc, вона показує понад 3600 000 предметів досліджень, у тому числі понад 3,600,000, які можна завантажити в повному тексті. RePEc - це великі волонтерські зусилля, спрямовані на посилення вільного розповсюдження досліджень економіки, яка включає в себе бібліографічні метадані з більш ніж 2000 архівів-учасників, у тому числі всіх основних видавців та дослідницьких точок. IDEAS ??- це лише одна з декількох послуг, які використовують дані RePEc.


  • Ingenta
    Багатогалузева реферативна база даних (хімія, фізика, комп'ютерні науки, математика, біологія, медицина, економіка, соціальні науки та ін.) пропонує доступ до 4,5 млн. статей з 13,5 тис. наукових журналів таких відомих видавців, як Elsevier, Springer, IOP Publishing, Taylor and Francis, NPG та ін.


  • InTech
    Видавець наукових книг та журналів відкритого доступу з різних галузей знань. На червень 2021 р.:
    Фізичні науки, машинобудування та технології 2504 книги у відкритому доступі;
    Наука про життя - 970 книг у відкритому доступі;
    Науки з охорони здоров'я - 1652 книги у відкритому доступі;
    Соціальні та гуманітарні науки - 3754 книги у відкритому доступі.


  • Ipl2(Internet Public Library)
    Пошуковий портал, що містить посилання на англомовні сайти різної тематики: наука та технологія, соціальні науки, бізнес та економіка, комп’ютер та інтернет, культура та мистецтво та ін.


  • Journals4Free
    Journals for Free - це каталог журналів відкритого доступу та журналів з частковим відкритим доступом до своїх матеріалів. Journals for Free, містить 17 000 журналів відкритого доступу, що робить його найповнішим списком у світі.


  • JournalTOCs Discovery Service
    Journaltoc - найбільша, безкоштовна колекція наукових журналів Tables of Contents (TOCS): 33,670 журналів, у тому числі 16,381 журнали відкритого доступу та 11,948 гібридних журналів, від 3768 видавців. JournalTocs призначений для дослідників, студентів, бібліотекарів та будь-кого, хто шукає найновіші наукові статті.


  • J-STAGE
    J-Stage - це електронна журнальна платформа для наукової та технологічної інформації в Японії, розробленої та керованою Japan Science and Technology Agency (JST). J-STAGE спрямована на прискорення швидкості спілкування та забезпечення інтернаціоналізації науково-технічної інформації, опублікованої в Японії. Надаючи платформу онлайнової публікації, J-Stage підтримує японські суспільства та дослідницькі організації, і опублікував понад 3000 журналів, конференцій та інші академічні публікації з високими швидкостями за низькими витратами.


  • OA publishing at Nicolaus Copernicus University
    Періодичні видання університету Миколи Коперника (Польща).


  • WorldCat
    Об’єднаний каталог у рамках проекту всесвітньої бібліотечної організації OCLC, який представляє відкриті цифрові архіви (OAI-PMH) з усього світу.


  • OAPEN (Open Access Publishing in European Networks)
    OAPEN сприяє та підтримує перехід до відкритого доступу для академічних книг, надаючи послуги з відкритих інфраструктурних послуг зацікавленими сторонами у науковому спілкуванні. OAPEN працює з видавцями, щоб побудувати якісно контрольовану колекцію книг відкритого доступу та надавати послуги для видавців, бібліотек та дослідників у сферах хостингу, депозиту, забезпечення якості, поширення та цифрового збереження.





  • Open Educational Resources
    ISKME створено Oer Commons, публічно запущено у лютому 2007 року, щоб підтримувати та побудувати базу знань навколо використання та повторного використання відкритих освітніх ресурсів (OER). Як мережа для викладання та навчальних матеріалів, сайт пропонує залучення ресурсів для вирівнювання навчальних планів, оцінки якості, соціальної закладки, тегів, рейтингу та перегляду. OER Commons побудував альянси з більш ніж 500 основними партнерами по контенту, щоб забезпечити єдину точку доступу до високоякісного контенту з усього світу. Користувачі можуть шукати понад 42 000 перевірених і повністю проіндексованих OER, забезпечуючи високий рівень релевантності та виявлення ресурсів. Оскільки ці ресурси є «відкритими», вони доступні для використання в освітніх цілях, і багато з них мають ліцензії Creative Commons, які дозволяють їх перепрофільовувати, змінювати та адаптувати для різноманітних локальних контекстів.


  • Open Knowledge Repository
    Публікації Світового банку.


  • Open Yale Courses (OYC)
    Відкриті Єльські курси (OYC) безкоштовно надають лекції та інші матеріали з обраних курсів Єльського коледжу громадськості через Інтернет. Курси охоплюють весь спектр гуманітарних дисциплін, включаючи гуманітарні, соціальні науки, фізичні та біологічні науки.


  • OpenDOAR
    OpenDOAR знаходить сховища, які забезпечують вільний, відкритий доступ до академічних результатів та ресурсів. Кожен запис репозиторію в OpenDOAR був ретельно розглянутий і оброблений членом редакційної команди OpenDOAR, що дозволяє нам запропонувати надійну послугу для спільноти.


  • Office of Scientific and Technical Information (OSTI)
    Office of Scientific & Technical Informational – портал, який підтримується U.S. Department of Energy (DOE), що забезпечує доступ до різноманітної наукової інформації: документів, патентів, проектів, конференцій і т.п., переважно в галузі енергетики.









  • Public Library of Science (PLoS)
    Public Library of Science – сім англомовних наукових журналів з медицини, біології, екології, математики, комп'ютерних наук, хімії та ін. у відкритому доступі.


  • PM World Library
    PM World Library - це насамперед архів усіх робіт, спочатку опублікованих у PM World Journal (PMWJ). PMWJ являє собою цифровий журнал видається щомісяця з 2012 року , містять статті, документи, тематичні дослідження, звіти та інші твори авторів по всьому світу , які погодилися поділитися своїми знаннями і досвідом з іншими. Кожне видання також містить новини про людей та організації, які займаються управлінням проектами, а також статті про дослідження, освіту, заходи, професійну діяльність, галузі та актуальні програми та проекти.


  • RePEc (Research Papers in Economics)
    RePEc (Наукові роботи з економіки) - це спільна робота сотень добровольців у 102 країнах для посилення поширення досліджень в економіці та суміжних науках. Серцем проекту є децентралізована бібліографічна база даних робочих робіт, журнальних статей, книг, розділів книг та програмних компонентів, які підтримуються волонтерами. Зібрані дані потім використовуються в різних сервісах, які обслуговують зібрані метадані для користувачів або покращують їх. До цих пір понад 2000 архівів зі 102 країн внесли близько 3,5 мільйонів наукових досліджень з 3600 журналів і 5300 робочих аркушів. Більше 62000 авторів зареєструвалися і 80000 електронної пошти підписки подаються щотижня. Дивіться нижче про те, як ви можете бути частиною цієї ініціативи.


  • SciGuide
    Електронний навігатор наукових електронних ресурсів відкритого доступу в Інтернеті. Навігатор сприяє пошуку якісних наукових ресурсів світового рівня.


  • Socionet
    Науково-освітня соціальна мережа Соціонет інтегрує інформацію з безлічі серверів, що належать російським і закордонним науковим і освітнім організаціям, які беруть участь у міжнародних ініціативах RePEc і Open Archives Initiative.


  • Springer books
    Книги міжнародного наукового видавництва Springer.


  • Springer journals
    Повнотекстові журнали міжнародного наукового видавництва Springer з медичних, соціальних, фізичних, технічних наук англійською мовою.


  • The OpenCourseWare Consortium
    Консорціум відкритої освіти (OEC) є неприбутковою глобальною мережею на основі членcтва відкритих навчальних закладів та організацій . OEC представляє своїх членів і забезпечує адвокацію та лідерство навколо просування відкритої освіти в усьому світі. OEC співпрацює зі своїми членами над створенням потенціалу для пошуку, повторного використання, створення та обміну відкритими освітніми ресурсами (OER), розробки відкритої політики, створення стійких моделей відкритої освіти та забезпечення міжнародної співпраці та інновацій.


  • UNESCO Digital Library
    Цифрова бібліотека ЮНЕСКО є ключовим інструментом для забезпечення місії ЮНЕСКО зі встановлення миру в свідомості людей, зокрема шляхом «просування взаємних знань і розуміння, заохочення співпраці між країнами в усіх галузях інтелектуальної діяльності, включаючи [...] обмін публікаціями, об'єктами художнього та наукового інтересу та іншими матеріалами інформації»










  • VideoLectures.Net
    VideoLectures.NET - це безкоштовне та відкрите сховище навчальних відеолекції у відкритому доступі. Лекції проводять видатні вчені та науковці на найважливіших та найвидатніших заходах, таких як конференції, літні школи, майстер-класи та науково-промоційні заходи з багатьох галузей науки. Портал спрямований на популяризацію науки, обмін ідеями та сприяння обміну знаннями шляхом надання високоякісного дидактичного змісту не тільки науковому співтовариству, а й громадськості.


  • World lecture project
    Відеобібліотека відеолекцій світу. Міжнародна навчальна мережа.


  • WorldWideScience Sources
    WorldWideScience.org є глобальним науковим шлюзом, що складається з національних та міжнародних наукових баз даних та порталів. WorldWideScience.org прискорює наукові відкриття та прогрес, забезпечуючи одномовний пошук баз даних з усього світу. Багатомовна WorldWideScience.org забезпечує пошук і переклад багатомовної наукової літератури в режимі реального часу.


  • Інтернет-архів Нобелевської премії
    Все про Нобелевську премію та її лауреатів.


  • Наукова періодика України (НБУВ України)
    Станом на липень 2021 ресурс НБУВ України містить 2829 журналів; 49461 випусків; 1205435 повних тексів статей


  • Відкритий гуманітарний архів "Антропос"
    Архів засновний Центром гуманітарних досліджень Львівського національного університета імені Івана Франка 2007 року при підтримці Міжнародного фонду «Відродження». Він відкритий для чинних спільнот, інститутів і окремих дослідників, готових розміщувати для внутрішнього зберігання й доступу власні наукові монографії, статті, рецензії, огляди, вихідні матеріали й бази даних, музейно-архівні колекції, дослідницькі й культурні проекти, навчальні матеріали, презентації, каталоги та бібліографії.



Сторінка кафедри Кафедра КЕСТ
  2013, ІІДС, НАУ, Київ
На початок сторінки Догори

© ELTE WEB DESIGN,   2003-2013.