Кафедра
комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій

Квасніков Володимир Павлович
Заслужений метролог України,
д.т.н., професор

завідувач кафедрою
комп'ютеризованих електротехнічних систем та технологій

  Автобіографія

Народився 23 жовтня 1953 р. в с. Архангельське Високопольського району Херсонської області.
У 1976 році закінчив Механіко-математичний факультет Одеського державного університету за спеціальністю «Математика» та в 1982 році – Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Прилади точної механіки».
У Національному авіаційному університеті працює з 2004 року на посаді професора кафедри інформаційних технологій. Із 2008 року завідувач кафедри інформаційних технологій.
У 1993 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Автоматизована система контролю великогабаритних гранітних деталей» за спеціальністю «Прилади і методи контролю речовин, матеріалів та виробів».
У 2003 році захистив дисертацію на тему «Теорія та принципи побудови трикоординатних інформаційно-вимірювальних систем механічних величин» на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю «Прилади та методи вимірювання механічних величин».
Наукові дослідження пов’язані з розробкою високоточних приладових систем вимірювання механічних величин, прецизійними координатно-вимірювальними машинами на аеростатичних опорах з газовим змащенням, робототехнічними системами на лінійних двигунах, а також стабілізаторами озброєння легкоброньованих машин.
Підготував 9 докторів та 28 кандидатів технічних наук.
Автор понад 220 наукових праць. Видано 9 монографій та 12 патентів.
Професор кафедри інформаційних технологій (2005). З 2004 року працював завідувачем кафедри інформаційних технологій, а з 2014 року працюю завідувачем кафедри комп’ютеризованих електротехнічних систем та технологій по цей час.
Головний редактор науково-технічного журналу “Вісник Інженерної академії України” (2006).
Голова спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських дисертацій.
Заслужений метролог України (2011).


  Підручники, наукові та інші авторські праці

* Перелік наведених авторськіх праць орієнтований на поточні завдання учбового процесу.

  Відзнаки за наукову діяльність

Нагороджений нагрудним знаком МОН України „Відмінник освіти України” у 2008 р. та медаллю „За наукові досягнення” у 2009 році, відзнакою Держспоживстандарту України „За заслуги” у 2006 р., медаллю Міністерства оборони України „За сприяння Збройним Силам України” у 2008 р, „Срібною медаллю ім. А.М. Підгорного” Інженерної академії України у 2008 р. та „Золотою медаллю ім. А.М. Підгорного” у 2013 р.


Сторінка кафедри Кафедра KECT
  2013, ІІДС, НАУ, Київ

© ELTE WEB DESIGN,   2003-2013.