Украіна
КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ
  Комп'ютерний клас 5-317.
Аудиторія прикладного програмування

Керівник аудиторії:
Єгоров С. В.

Чергові системні оператори:
Голік А. П., Рубльов О. В.


   
Призначення лабораторії

Основними задачами аудиторії є відносно прості задачі моделювання (з виходом на прикладне програмування), а також відносно прості задачі автоматизованого проектування. Апаратні можливості аудиторії дозволяють реалізувати лише роботи навчального чи ознайомчого характеру. Для задач математичного моделювання прості системи такі як Mathcad чи MS Offіce Excel. Прикладне програмування реалізується в системі Delphі. Крім того, програмне забезпечення лабораторії дозволяє виконувати підготовку фахівців для WEB-дизайну, офісних технологій, навчати роботі в Інтернет, а також основам адміністрування мереж.


   
Устаткування аудиторії

Комп'ютерне устаткування аудиторії відповідае середнім спеціфікаціям 1998 року. Нажаль, кафедра не має фінансової можливості оновити це застаріле устаткуввання. В таблиці, що наведена далі, зазначені параметри комп'ютерів які використовуються в мережевому сегменти лабораторії як робочі станції.


Тип Параметри
Процесор IBM-486DX
Пам'ять SIMM16Mb
HDD Seagate 250 Mb
Відеокарта WDC (WD90C31A-LR)
CD-ROM  
FDD Samsung 3,5"
Мережна карта Surecom 10Mb/s
Відеомонітор 14" AcerView 33DL


   
Програмне забеспеяення

Зазначена конфігурація робочих станцій, обумовлює важкі обмеження на застосування сучасного програмного забезпечення. На даний час стандартний склад інстальованого програмного забезпечення робочих станцій має наступний вигляд:


Загальне ПЗ Спеціальне ПЗ
Electronics Workbench 5.0
Mathcad
DOS-sesion Turbo Pascal 7
DOS-sesion Turbo C++

   
Напрямки використання аудиторії

До оновлення устаткування аудиторії, ії ресурси і можливості використовуються наступним чином:

  • Аудіторний навчальний процес. Виконання студентами молодших курсів лабораторних работ з використанням Electronics Workbench 5 та Mathcad, а також робот з програмування з використанням DOS-sesion Turbo Pascal 7.

  • Самостійна робота студентів. Основний напрямок, це робота з електроною технічною літературою та електроними підручниками по профільних напрямках. Підготовка та оформлення звітів або курсових робот.
З повагою, керівник аудиторії, Єгоров С. В.


  АКФ, НАУ, Київ

© ELTE WEB DESIGN.