Украіна
КАФЕДРА КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ
КОМП'ЮТЕРНІ ПРОГРАМИ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ
КАФЕДРИ
OPEN SOURCE PROJECT's

(сегмент навчально-методичних робот кафедри)


   
  Загальний огляд проектів Open Source

До категорії "проекти Open Source" віднесені компютерні програми, які застосовуються в різних дисціплінах як тематичні розділи для самостійного поглибленного опанування студентами. Всі проекти розроблені, або откориговані викладачами кафедри. Окремі проекти подавалися студентам як середовище для різноманітних доробок, або як основа для дипломного проектування. Всі наведені проекти в повному обсязі досттупні нашим студентам з сервера локальної мережі кафедри (LAN Server EIS605). Для сторонніх користувачів проекти доступні як Freeware (тобто без тексту програм). Окремі програми Ви маєте можливість завантажити прямо з цього сайту   Програмне забеспечення кафедри / Власні розробки .

На наступному малюнку зображено FTP-каталог з проектами Open Source


   
  Комп'ютерні програми загального призначення

Комп'ютерні програми загального призначення входять до додаткових розділів дисціпліни "Обчислювальна техніка та алгоритмічні мови" та ряду дисциплін, що потребують апроксимації табличних функцій.

AntiRmnet2. Програма - антівірус
 • Комп'ютерна програма AntiRmnet2 призначена для засвоєння основних принципів огляду директорій файлової системи, а також основних принципів пошуку по сігнатурам та видалення комп'ютерних вірусів в *.html файлах.
  // LAN Server EIS605 / CD-ROM / Проекти Open Source, КЕСТ, 2007-2013р.
    Образ екранної форми програми

ClassesVCL 1.00. Програма перерахунку типів "клас" в Delphi EE ver.7.
 • Комп'ютерна програма ClassesVCL 1.00 призначена для засвоєння основних принципів огляду типів "клас" в Delphi EE ver.7. Програма демонструє засоби перерахунку таких типів, оформлення знайдених типів як дерево - селектор вибору, пошук типів по їх назві. Для обраного типу дозволяє перерахувати його Published - властивості.
  // LAN Server EIS605 / CD-ROM / Проекти Open Source, КЕСТ, 2009-2013р.
    Образ екранної форми програми

Approx 2.06. Програма апроксимації табличних функцій.

   
  Комп'ютерні програми електротехнічного призначення

Комп'ютерні програми електротехнічного призначення входять до додаткових розділів дисціпліни "Теоретичні основи електротехніки" та ряду інших дисциплін, що потребують автоматизації електротехнічних розрахунків або моделювання електротехнічних процесів.

ComplexESet.1.04. Програма розвязання системи рівнянь з комплексними коефіцієнтами
 • Комп'ютерна програма ComplexESet.1.04 призначена для засвоєння основних принципів розв'язання системи рівнянь з комплексними коефіцієнтами, що застосовуються в багатьох електротехнічних розрахунках. Програма має як самостійне значення, так у формі окремих модулів здатна використовуватися в складі інших програмних систем. Завдяки виконанню комплексних операцій на асемблері, програма спроможна розв'язувати системи комплексних рівнянь розміром 1000 * 1001 за час 10-20 секунд на комп'ютерах середьньої потужності.
  // LAN Server EIS605 / CD-ROM / Проекти Open Source, КЕСТ, 2008-2013р.
    Образ екранної форми "Редактор системы уравнений"
    Образ екранної форми "Корни системы"
    Образ екранної форми "Журнал операций"

Spectrum. Програмна система для спектральних вимірювань

EnPoint-v502. Програмна система (клієнт - сервер) для віддаленної обробки даних.

   
  Комп'ютерні програми світлотехнічного призначення

Комп'ютерні програми світлотехнічного призначення входять до додаткових розділів дисціплін, що потребують автоматизації світлотехнічних розрахунків або обробки зображень.

GraphTools 1.00. Програма демонстрації основних гріфічних інструментів
 • Комп'ютерна програма GraphTools 1.00 призначена для засвоєння студентами принципів побудови основних гріфічних інструментів векторної групи. Програма виконана у формі окремих модулів, орієнтованих на використання в складі інших графічнних систем та застосовується в дисциплінах "Обчислювальна техніка та алгоритмічні мови" та "Комп'ютегна графіка і моделювання".
  // LAN Server EIS605 / CD-ROM / Проекти Open Source, КЕСТ, 2008-2013р.
    Образ екранної форми програми

ImgTools 3.31. Комп'ютерна програма для просторової обробки зображень

  2013, ІІДС, НАУ, Київ

© ELTE WEB DESIGN,   2003-2013.